Departamente

Piese de schimb

Dispunem de peste 30.000 de repere, ce pot fi livrate în mai puţin de 24 ore, oriunde în România.

Bogdan Balaban

Director piese de schimb

Telefon: +40 372 566 623

Mobil: +40 733 500 081

E-mail: bogdan.balaban@mewi.ro

Ioan Vîrlan

Șef magazie Orţişoara

Tel.: +40 372 566 620

E-mail: magazie@mewi.ro

Adrian Chirilă

relații cu furnizorii

Tel.: +40 372 566 624

Tel.: +40 722 357 753

E-mail: adrian.chirila@mewi.ro

Antal Darvas

responsabil relaţii cu clienţii

Tel.: +40 372 566 613

Tel.: +40 735 505 821

E-mail: toni.darvas@mewi.ro

Mirela Chinezon

facturare

Tel: +40 372 566 632

E-mail: facturare@mewi.ro

Constantin Bârsan

magazioner

Tel.: +40 372 566 621

E-mail: magazie@mewi.ro

Sorin Stancu

magazioner

Tel: +40 372 566 622

E-mail: magazie@mewi.ro

Cosmin Baniciu

magazioner

Tel: +40 372 566 633

E-mail: magazie@mewi.ro

Vasile Todirenchi

magazioner

Tel: +40 372 566 622

E-mail: magazie@mewi.ro

Victor Păun

șef magazie București

Tel: + 40 736 777 737

E-mail: victor.paun@mewi.ro

Constantin Manolea

gestionar Constanța

Tel.: +40 725 335 308

E-mail: constantin.manolea@mewi.ro

George Ghețu

șef magazie Drajna Nouă

Tel.: +40 736 777 751

E-mail: george.ghetu@mewi.ro

Adam Gardo

gestionar Valea lui Mihai

Tel: 

E-mail: adam.gardo@mewi.ro

Attila Orosz

magazioner Valea lui Mihai

Tel: +40 372 566 666 

       +40 728 899 691

E-mail: attila.orosz@mewi.ro

Silviu Butuman

șef magazie Craiova

Tel.: +40 725 335 309

E-mail: silviu.butuman@mewi.ro

Alexandru Fazacos

magaziner - gestionar

Tel: +40 725 335 319

E-mail: alexandru.fazacos@mewi.ro

Florentin Gherase

gestionar

Tel.: +40 728 900 080

E-mail: florentin.gherase@mewi.ro

Agritehnica Service SRL

PIESE DE SCHIMB FENDT

 

Loc. Valea seacă F.N.

Valea Seacă, 607660

Jud. Bacău

Tel.: +40 234 255 000
Tel.: +40 731 326 713

E-mail: office@agritehnica.ro
Web: www.agritehnica.ro  

 

Agritehnica Service SRL

PIESE DE SCHIMB VALTRA

Loc. Valea Seacă F.N.

Valea Seacă, 607660

Jud. Bacău

Tel.: +40 234 255 000
Tel.: +40 731 326 713

E-mail: office@agritehnica.ro
Web: www.agritehnica-service.ro

Green Expert SRL

PIESE DE SCHIMB VALTRA

Loc Budăi F.N.

Budăi, 707366

Jud. Iași